VÝKLAD KARET

Stojíte na životní křižovatce? Potřebujete si ujasnit nějakou životní situaci? Karty Vám mohou napovědět. Podotýkám, pouze napovědět, rozhodnutí je stejně na Vás. Ono je to totiž tak, určité věci v životě máme prostě dané a ty si prožijeme ať chceme, či nikoliv. Ale většinu věcí si můžeme ovlivnit a také si je ovlivňujeme. Karty nám pomohou si ujasnit spoustu situací, abychom se mohli správně rozhodnout. Nic není neměnné a svým rozhodnutím si můžeme v životě změnit hodně věcí. A právě od toho karty jsou, abychom se správně rozhodli, pomohou nám vidět daný problém z jiného úhlu, než jak ho vnímáme my. Jakmile si to uvědomíme, většinou nás řešení napadne.....a správné.....  

Takže pokud právě řešíte nějakou životní situaci, navštivte mě a uvidíte, že společně řešení určitě najdeme  

Moc se na vás těším.........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení zákazníci, jelikož došlo k velkému zneužívání mých služeb, co se týče výkladu karet, byla jsem nucena udělat patřičná opatření: V žádném případě již neposkytuji výklad karet po telefonu či přes mail, pokud budete mít zájem o výklad, velmi ráda vás uvítám ve svém salonu, takže se budeme setkávat spolu již jen osobně Což je pro mě daleko příjemnější.  Dále již nemám své služby zdarma, ale zpoplatňuji je částkou 500 kč za hodinu, což znamená, že za čtvrt hodiny to činí 125 kč, za půl hodiny 250 kč atd. Věřím, že tímto mě budou oslovovat zákazníci, kteří skutečně chtějí řešit důležité životní situace a přistupují k mým službám s veškerou vážností.

 Se sluncem v duši vaše Dana Binderová 

 
Vážení zákazníci, jelikož došlo k velkému zneužívání mých služeb, co se týče výkladu karet, byla jsem nucena udělat patřičná opatření: V žádném případě již neposkytuji výklad karet po telefonu či přes mail, pokud budete mít zájem o výklad, velmi ráda vás uvítám ve svém salonu, takže se budeme setkávat spolu již jen osobně :-):-). Což je pro mě daleko příjemnější :-). :-) Dále již nemám své služby zdarma, ale zpoplatňuji je částkou 500 kč za hodinu, což znamená, že za čtvrt hodiny to činí 125 kč, za půl hodiny 250 kč atd. Věřím, že tímto mě budou oslovovat zákazníci, kteří skutečně chtějí řešit důležité životní situace a přistupují k mým službám s veškerou vážností.
 Se sluncem v duši vaše Dana Binderová 

.